Безкоштовні онлайн-ігри для вивчення програмування | Частина 1

13:54, 12-04-2021

Кафедра Інформаційних систем та технологій підготувала для своїх студентів підбірку безкоштовних онлайн-ігор для програмістів, які дозволять в захоплюючій формі засвоїти мови програмування JavaScript, Java, Python, PHP, C# та багато інших.

На CodinGame з допомогою написання коду та створення власного "штучного інтелекту" вам потрібно буде вирішувати різноманітні та веселі проблеми. Сайт підтримує всі мови програмування.

CodeCombat — це не просто гра з програмування, а справжня платформа для тих, хто навчається, яка дозволяє легко освоювати комп'ютерні науки.

Яскрава анімація та цікавий сюжет, клани, взаємодія з тисячами інших гравців у всьому світі. Підтримуються такі мови, як Java, JavaScript, Python, Lua, CoffeeScript.

Ruby Warrior — чудовий інструмент для вивчення Ruby: відмінна гра для початківців-програмістів. Є два рівні складності, що відповідають вашим навичкам. Для збереження свого прогресу потрібно буде зареєструватися через Facebook.

Check iO — це браузерна гра в жанрі "Пригоди", яка навчить вас програмуванню на Python.

Гра Vim Adventures допоможе вивчити Vim повністю у найбільш веселій та інтерактивній формі.

У наступних постах буде продовження даної підбірки, тому слідкуйте за новинами.

Якщо ця стаття була для вас корисною - ставте лайк або напишіть нам до соціальних мереж (Інстаграм кафедри). Ми раді публікувати корисний та цікавий контент для наших студентів! Чекаємо ваших відгуків!

Кафедра Інформаційних систем та технологій
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!